Jak zrobić dwie fajne rzeczy z silniczków elektrycznych

Poradnik dodany przez: longmmuns
2588 0

Jeśli majsterkowanie jest Twoim codziennym hobby, na pewno zainteresują Cię filmiki na temat co można zrobić w domu. Na krótkich materiałach prezentujemy, w jaki sposób wykonać modne i praktyczne gadżetyFajne rzeczy nie potrzebują przecież zawsze ogromnych nakładów finansowych! Zobaczcie sami, jak wykonać dwie fajne rzeczy z silniczków elektrycznych.
Nasza pierwsza propozycja to latarka, której obudowę zrobimy z... butelki po napoju. Nasz wynalazek będzie działał w oparciu o dynamo, stworzone z użyciem bardzo popularnego ostatnimi czasy spinnera. Na pewno posiadasz choć jeden spinner w swoim domu, warto więc go wykorzystać do stworzenia czegoś praktycznego, co przyda się po zapadnięciu zmroku... Druga propozycją, którą prezentujemy, jest mały, samodzielnie poruszający się robot - doskonały na prezent dla hobbystów wynalazców oraz wszystkich fanów lego. Taki podarek ucieszy wszystkich, którzy uwielbiają zabawki elektroniczne oraz cenią sobie technologie stosowane w codziennym życiu. Zobacz dokładnie materiał filmowy, by poznać wszystkie poszczególne kroki oraz móc odtworzyć je we własnym warsztacie! Do wykonania takiej zabawki będziesz potrzebował kilku komponentów, na pewno masz je gdzieś w zanadrzu!
Jak widać, odrobina chęci, sprytu i wysiłku i jesteśmy w stanie stworzyć fajne rzeczy we własnym domu. Jeśli obawiasz się, że realizacja niektórych pomysłów mogła być dla Ciebie za trudna, jesteś w błędzie. Przy zastosowaniu odpowiednich kroków, zgodnych z tym co zaprezentowano na filmie, Twój gadżet na pewno się uda! Zawsze też możesz poprosić kogoś o pomoc - co dwie głowy, to nie jedna! 

Do poradnika Jak zrobić dwie fajne rzeczy z silniczków elektrycznych przypisano następujące tagi:

latarka majsterkowanie gadżety co można zrobić w domu fajne rzeczy spinner

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić dwie fajne rzeczy z silniczków elektrycznych skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...