Jak zrobić elektryczny czyścik, który wejdzie w każdą szparkę

Poradnik dodany przez: longmmuns
4064 5

Sprzątanie w domu wąskich powierzchni, jak rowki czy zakamarki, które są trudno dostępne, lub, które nie pozwalają na to by wyczyścić je w tradycyjny sposób mogą wymagać nieco więcej inwencji. Na pomoc może przyjść elektronika. Zgodnie bowiem z popularnym hasłem nie chodzi o to, żeby pracować ciężko, ale o to by robić to mądrze. Co za tym idzie, zamiast męczyć się ponad miarę i potrzeby warto skorzystać z zaskakująco prostej porady umieszczonej tym filmiku.
Przy wykorzystaniu zużytego opakowania po drażetkach, 9V baterii oraz silnik dc i popularnych patyczków do ucha możliwe jest stworzenie czyściał, który wspomoże w codziennych obowiązkach domowych. Ta drobna elektronika sprawi, że sprzątanie w domu nabierze zupełnie nowego wymiaru. Dodatkowo pokazuje to także, jak szerokie zastosowanie mogą znaleźć silniki elektryczne czy też silniki modelarskie. Wszystko to razem sprowadza się jednak do tego, że przy wykorzystaniu nieco inwencji, kleju oraz prostych przedmiotów codziennego użytku możliwe jest stworzenie urządzenia, które przyniesie wiele pożytku i ułatwi sprzątanie trudno dostępnych powierzchni.
Warto zaznaczyć, że wbrew obawom wielu osób stworzenie takie praktycznego urządzenia wcale nie nastręcza większych kłopotów technicznych. Wszystko co trzeba umieć, to odpowiednio nanieść klej i przytrzymać przytwierdzaną cześć. Co więcej, choć urządzenie może wskazywać że jest skomplikowane, to w gruncie rzeczy jest prostym przykładem tego, jak z niczego można zrobić coś naprawdę wartościowego. Od czego zatem należy zacząć budowę czyścika? Od obejrzenia filmiku, na którym wszystko jest pokazane krok po kroku. Prosta instrukcja pozwoli każdemu na wykonanie swojej wersji tego praktycznego urządzenia.

Do poradnika Jak zrobić elektryczny czyścik, który wejdzie w każdą szparkę przypisano następujące tagi:

elektronika sprzątanie w domu silniki elektryczne silnik dc czyszczenie sprzętu silniki modelarskie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić elektryczny czyścik, który wejdzie w każdą szparkę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...