Jak zrobić fajną rzecz do ogrodu - kurtyna wodna za 12 zł

Poradnik dodany przez: 99problems
16047 0

Kurtyna wodna to ciekawy pomysł na gadżet do ogrodu. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu urozmaicimy otoczenie domu i jednocześnie stworzymy wiele okazji dla zabawy z dziećmi.

Technika wykonania w przypadku kurtyny wodnej nie jest bardzo skomplikowana. W celu stworzenia tego bardzo prostego urządzenia wystarczy kilka zwykłych rurek PCV oraz złączek. Zakup takich elementów to niewielki koszt, więc samodzielnie wykonana kurtyna wodna jest niezwykle tania.

Kurtyna to ciekawy pomysł na ogród. Przyda się szczególnie latem, kiedy panują upały. Woda pozwoli na ochłodzenie i nawilżenie powietrza, dzięki temu w ogrodzie zrobi się przyjemniej. Jest to również doskonała okazja do zabawy z dziećmi. Dzieci uwielbiają wodę, zwłaszcza w czasie gorących dni. Z kilku prostych części można wykonać zabawkę, dostarczającą radości na wiele godzin. Jest to prosty sposób na zabawy dla dzieci w przydomowym ogrodzie, który zachęci maluchy do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Do samodzielnego zrobienia kurtyny wodnej wystarczą zwykłe rurki PCV, które można połączyć przy pomocy złączek. Film pokazuje szczegółowe instrukcje montażu kurtyny tak, żeby osiągnąć ciekawy efekt. Kurtyna jest zasilana ze zwykłego węża ogrodowego. Wszystkie elementy można stosunkowo tanio kupić. Wykonanie gotowej kurtyny zajmuje jedynie kilka chwil, a ostateczny efekt stanowi ciekawe urozmaicenie każdego ogrodu. Taki gadżet doskonale sprawdzi się, kiedy na zewnątrz panuje upał i sprawi dużo radości zarówno dzieciom jak i dorosłym. Zabawy dla dzieci w ogrodzie to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu w wakacje, wiele atrakcji można wymyślić i przygotować we własnym zakresie bez wydawania dużych pieniędzy. 

Do poradnika Jak zrobić fajną rzecz do ogrodu - kurtyna wodna za 12 zł przypisano następujące tagi:

technika upał zabawy z dziećmi zabawy dla dzieci pomysł na ogród kurtyna wodna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić fajną rzecz do ogrodu - kurtyna wodna za 12 zł skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...