Jak zrobić fajny pistolet z klipsów biurowych

Poradnik dodany przez: longmmuns
5945 0

Uwielbiasz projekty typu zrób to sam? Szukasz pomysłu na nudę, który pozwoli Ci przezwyciężyć lenistwo oraz stworzyć coś unikalnego, coś czego nie ma nikt z Twoich znajomych? Przydałby Ci się jakieś samodzielnie wykonane gadżety, którymi mógłbyś zająć się w wolnym czasie? Idealnie. W krótkim filmiku prezentujemy, w jaki sposób wykonać prosty i niezwykle fajny pistolet z klipsów biurowych. Zapraszamy do oglądania!
Do wykonania tej fajnej rzeczy potrzebujemy jedynie kilku powszechnie używanych akcesoriów biurowych oraz podstawowego narzędzia każdego początkującego majsterkowicza: kombinerek. Przygotujmy je oraz kilka sztuk klipsów biurowych, sporej gumki recepturki oraz naostrzonych ołówków, które będą naszymi nabojami. Jeśli mamy potrzebę strzelania do celu, przeróbmy niepotrzebny już karton po jakimś produkcie na naszą tarczę strzelniczą. Zobacz na filmiku jak po kolei wyginać oraz składać poszczególne komponenty, żeby stworzyć działający i funkcjonalny pistolet! Nie potrzeba używać do tego dużej siły, ani skomplikowanych narzędzi. Wystarczy odrobina sprytu oraz wiedza, jakie kroki po kolei wykonać, by w kilka minut cieszyć się nowym, nietuzinkowym, samodzielnie stworzonym gadżetem, który zrobi pozytywne wrażenie na wszystkich kolegach i koleżankach!
Pamiętaj, by choć nie wiem jak Cię korciło, nigdy nie celować z tej broni do żadnej istoty żywej! Może to zabrzmi śmiesznie, ale naostrzony ołówek, wystrzelony z takiej zabawkowej broni również może być niebezpieczny. Warto zadbać o bezpieczeństwo wszystkich podczas zabawy, nawet jeśli używa się tylko takiej, wykonanej samodzielnie broni. 

Do poradnika Jak zrobić fajny pistolet z klipsów biurowych przypisano następujące tagi:

gadżety klipsy biurowe akcesoria biurowe pomysły na nudę zrób to sam fajne rzeczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić fajny pistolet z klipsów biurowych skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...