Jak zrobić głośnik bezprzewodowy z ... pustaka betonowego

Poradnik dodany przez: DonCorleone
5773 0

W dzisiejszych czasach na próżno szukać nastolatków, którzy chodzą i słuchają muzyki z walkana czy discmana... Technika poszła mocno do przodu i obecnie ta technika nie jest już uznawana. Rozwiązaniem okazał się telefon, który może się połączyć z głośnikiem bezprzewodowym.

Wiadomo, są to fajne rzeczy, które możemy kupić, ale jeżeli oglądasz ten poradnik to znak, że masz w sobie duszę majsterkowicza i chcesz się dowiedzieć na czym polega budowa głośnika.

Ten prosty poradnik wytłumaczy Ci jak zbudować głośnik, który będziesz mógł sparować razem ze swoim telefonem czy smartfonem.

Żeby było jeszcze ciekawiej, to głównym podzespołem będzie coś, co znajdziesz w każdym markecie budowlanym... Co to takiego? Pustak! Tak, betonowy pustak, który zmienisz w głośnik bezprzewodowy!

Oczywiście sam pustak to za mało, więc przyda się nieco duszy stolarza. Tak, zabawa z drewnem będzie konieczna ale spokojnie, nic trudnego Cię nie czeka. Jak już się uporasz z drewnem to zostanie tylko umieszczenie głośników w stworzonej własnoręcznie obudowie i gotowe! Mało istotne elementy jak lutowanie to w sumie oczywistość, więc nie ma co o tym wspominać.

Co daje taki gadżet? Satysfakcja to pierwsza sprawa, wiadomo, że własnoręcznie tworzone rzeczy cieszą podwójnie. Dodatkowo Twoi znajomi z pewnością będą w szoku, że takie coś da się stworzyć własnoręcznie, w domowym zaciszu.

Jeżeli poniesie Cię wyobraźnia to możesz spróbować stworzyć większą ilość głośników i połączyć je w system surround! Niesamowita jakość brzemienia stworzona własnymi rękoma? Brzmi całkiem ciekawie! I to wszystko z pustaka!! Nie ma co zwlekać, trzeba wziąć się do pracy! :)

Do poradnika Jak zrobić głośnik bezprzewodowy z ... pustaka betonowego przypisano następujące tagi:

technika pustak budowa głośnika fajne rzeczy jak zbudować głośnik głośnik bezprzewodowy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić głośnik bezprzewodowy z ... pustaka betonowego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...