Jak zrobić grę zręcznościową - labirynt równowagi

Poradnik dodany przez: CastoramaPolska
4570 0

Instagram: https://www.instagram.com/castoramapolska/?hl=pl

Dzisiejsza „Solówka” to pomysł na wieczór z kumplami albo na oryginalną zabawkę dla dzieci – prosta, ale wciągająca gra diy. Spodoba się tym, którzy kochają piłkarzyki i flippera oraz tym, którzy wspominają z nostalgią z dzieciństwa labirynt w wersji kieszonkowej. Zrobimy jego powiększoną wersję, która najlepiej obsługiwać w cztery osoby. Zaawansowani mogą spróbować też we dwójkę – będzie łatwiej współpracować, za to trudniej ciągnąć naraz za wszystkie sznurki.

Technika wykonania jest bardzo prosta. Wszystko, czego potrzebujesz, to: drewniane elementy (listwy, półwałki, ćwierćwałki, płyta, tralki), klej, linka, farby i narzędzia. O docięcie płyt i listew na określony wymiar możesz poprosić od razu w sklepie, to ułatwi wykonanie całości. Zrobienie gry jest prostsze niż niejedne 5 sposobów na. A do tego zawsze możesz zacząć integrację i współdziałanie już od montażu labiryntu.
Gry i zabawy różnego rodzaju są świetnym sposobem na spędzanie czasu, kiedy pogoda nie sprzyja wyjściu z domu. Taka zabawka będzie cieszyć osoby w każdym wieku, a zrobienie jej samodzielnie to dodatkowa frajda.
Wszelkie gry to modny sposób spędzania czasu ze znajomymi. Oprócz rywalizacji super sprawdzają się gry integracyjne. Przy nich też można się świetnie bawić. Nasza gra diy jest wyzwaniem, które pokazuje, że współpraca może być trudniejsza niż granie przeciwko sobie. Wymaga dużo zręczności, precyzji i koordynacji. Łączy przyjemne z pożytecznym – bycie z ludźmi, ruch, ale niezbyt wymagający, ćwiczenie jednocześnie mózgu i precyzji rąk. Prosta technika wykonania może być doskonałą okazją, aby zacząć tworzenie projektów diy. Każdy poradzi sobie z wykonaniem tej gry. 

Do poradnika Jak zrobić grę zręcznościową - labirynt równowagi przypisano następujące tagi:

technika labirynt 5 sposobów na gry i zabawy gry integracyjne gra diy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić grę zręcznościową - labirynt równowagi skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...