Jak zrobić gwiazdę betlejemską w bombce - świąteczne dekoracje

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
4812 0

Jedną z ozdób, jakich nie może zabraknąć na każdej choince, są bombki. Matowe, brokatowe, szklane, plastikowe, styropianowe, okrągłe, podłużne, owalne – dowolnego koloru i ilości. Granicą jest jedynie nasza wyobraźnia i wielkość drzewka, którym ozdoby choinkowe.
Na powyższym filmiku zaprezentowana została prosta technika na stworzenie oryginalnej bombki oraz kilka trików, które mogą okazać się pomocne przy innych projektach. Wystarczy, że będziemy podążali zgodnie ze wskazówkami zaprezentowanymi na tym DIY, a szybko i sprawnie zyskamy inspirujące porady odnośnie tego, jak powinna być przygotowana gwiazda betlejemska z pianki plastycznej.
Te projekty nie są trudne, jednak wymagają cierpliwości i czasu, żeby zyskały odpowiednią formę i kształt. Jednak że takie gadżety świetnie się później prezentują, jednocześnie dają nam satysfakcję z przygotowania takiego DIY. Niewiele trzeba, aby zyskać coś, co będzie przywoływało wspomnienia, podnosiło na duchu i imponowało znajomym. Dzięki temu tutorialowi stworzymy ozdoby choinkowe, jakich nie znajdziemy na innych drzewkach. Dlatego też warto go obejrzeć i przekonać się, że sami możemy przygotować takie proste gadżety we własnym domu, za pomocą kilku arkuszy pianki artystycznej i dodatków nadających odpowiedniego efektu. Praca jest żmudna, ale warta końcowego efektu. Jeżeli więc chcemy mieć na swojej choince ciekawe i wyjątkowe ozdoby świąteczne warto skorzystać z tego filmiku. Sprawi on, że zyskamy inspirację do tworzenia własnych bombek, dzięki którym nasze święta będą pogodniejsze, weselsze i ciekawsze. Jednocześnie zrelaksujemy się przy mało zobowiązującej pracy.

Składniki:

  • czerwona i zielona pianka plastyczna (foamiran)
  • drut ogrodniczy
  • drobne koraliki
  • bombka akrylowa (otwierana)
  • żelazko i gąbka narzędzia do modelowania (może być zwykły ołówek)

Do poradnika Jak zrobić gwiazdę betlejemską w bombce - świąteczne dekoracje przypisano następujące tagi:

bombki gadżety ozdoby świąteczne ozdoby choinkowe diy gwiazda betlejemska

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić gwiazdę betlejemską w bombce - świąteczne dekoracje skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...