Jak zrobić gwizdek z puszki

Znalazł: FinalFrontier
Źródło filmu: YouTube
29820 4.5

Gwizdek z puszki, czyli film o którym mówiłem w poprzedniej przetłumaczonej przeze mnie produkcji. Chłopaki coraz częściej prowadzą razem różne pomysły i dziś pomysł z poprzedniego poradnikach o gwizdkach, czyli sposób na gwizdek z puszki. Ten gwizdek chyba jest najmocniejszy i najgłośniejszy ze wszystkich. Tutaj naprawdę komuś można rozsadzić bębenki w uszach. Co prawda za pierwszym razem będzie trudno, ponieważ trzeba nauczyć się dmuchać w taki gwizdek, nie mówiąc już o odpowiednim sposobie jego trzymania w palcach. Ale spokojnie, to tylko prosta zabawka i musisz dać radę ją ogarnąć. 

Ciekawy pomysł na darmowe gadżety, np. na mecz żużlowy albo piłkarski. Takie gwizdki też maja tą właściwość, że jak ktoś nam go zabierze albo nam się zgniecie albo zgubi, to zawsze możemy sobie zrobić następny. I to za darmo oczywiście. 

Tylko uważajcie na ostre krawędzie po bokach. Oklejcie je taśma, najlepiej izolacyjną bo dobrze i mocno się trzyma amelinium :) No i nie gwizdać takimi gwizdkami przy małych dzieciach i zwierzętach!

Do poradnika Jak zrobić gwizdek z puszki przypisano następujące tagi:

gwizdek gadżet zabawki gadżety proste zabawki darmowe gadżety gwizdki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić gwizdek z puszki skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...