Jak zrobić i grać w drudel - gry i zabawy dla dzieci

Poradnik dodany przez: varix
8136 0

Pamiętacie czasy szkolne? A pamiętacie gry, w które graliście? Nie chodzi mi tutaj o gry na tablecie czy komórce. Chodzi mi o gry na kartce papieru. Takie pomysły na nudę, które razem ze znajomymi wprowadzaliście w życie. Grało się wtedy w statki, drudel, kółko i krzyżyk, państwa miasta, czy inne tego typu gry, do których realizacji potrzebna była jedynie wyobraźnia oraz karta i długopis.

Dzisiaj pokażę Wam gadżety, które przywrócą wspomnienia z czasów dzieciństwa. Pokażę Wam grę, w którą z pewnością wielu z Was grało w dzieciństwie. Jej wdzięczna nazwa to drudel. Wytłumaczę Wam zasady gry w kratkę, bo pewnie przez tyle lat coś Wam z głowy uleciało :).

Są to bez wątpienia rozwijające gry dla dzieci, które niestety już odchodzą w zapomnienie. Ale może, ktoś z Was przedstawi taką formę rozrywki swojemu dziecku? :) Wtedy takie pomysły na nudę będą miały szansę przetrwać ;).

Dlatego jeśli szukacie pomysłu na gry i zabawy dla dzieci, to macie tutaj receptę na świetną rozrywkę :). A teraz do grania!

Do poradnika Jak zrobić i grać w drudel - gry i zabawy dla dzieci przypisano następujące tagi:

gadżety pomysły na nudę drudel gry i zabawy dla dzieci zasady gry w kratkę rozwijające gry dla dzieci

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić i grać w drudel - gry i zabawy dla dzieci skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...