Jak zrobić jesienny świecznik

Poradnik dodany przez: pati94
8850 0

Gadżety urzekają każdego z nas, nie ważne w jakim wieku jesteśmy, każdy z nas ma gadżet, który go w jakiś sposób urzeknie. Niektórzy lubią elektroniczne gadżety, inny wolą coś innego, każdy ma swojego konika. Świecznik szklany, to piękna ozdoba, która może uświetnić niejedno wnętrze. Tylko jak zrobić taki stylowy świecznik? A może świecznik ze słoika? Jesienne ozdoby mogą być piękne i możemy je dodatkowo zrobić samemu.

Dlatego dzisiaj pokażę Wam jak zrobić świecznik ze słoika :). Jest to idealny sposób na jesień. Pomysły dosłownie leżą na ulicy :).

Do wykonania świeczników potrzebujemy - słoiki - świeże liście - klej typu vikol - sznurek - ozdoby opcjonalnie Zapraszam również :) Moja pracownia https://www.youtube.com/playlist?list=PLV2wincui_nX8vgRVDGx3WjC8sYvqrlKw Instrukcje Tutoriale czyli JAK TO JEST ZROBIONE https://www.youtube.com/playlist?list=PLC830399F6ADC25DB ROSA https://www.youtube.com/playlist?list=PLV2wincui_nWHU-DwNNEoNggbaLOOa637 PAPIEROWA WIKLINA https://www.youtube.com/playlist?list=PLV2wincui_nUe9Pzf4YjVu6PkRdCphP1e

Do poradnika Jak zrobić jesienny świecznik przypisano następujące tagi:

gadżety świecznik szklany świecznik ze słoika jesienne ozdoby jak zrobić świecznik ze słoika jesień pomysły

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić jesienny świecznik skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...