Jak zrobić zdalnie sterowanego buta

Znalazł: Penta
Źródło filmu: YouTube
24181 4.17

Weźmy stary but i zamieńmy go na coś fantastycznie dowcipnego. Co powiecie na zdalnie sterowany but? Proces i wykonanie tego pomysłu to w sumie łatwa sprawa a rezultaty są przezabawne, tym bardziej kiedy zaprezentujecie komuś coś takiego z zaskoczenia. 

Pomysł na żart czy też pomysł na prezent z jajem ... obojętnie. Cała frajda to wykonanie takiego buta. Zabawne zabawki, takie różne gadżety humorystyczne to często poszukiwane produkty. Teraz sami możecie zrobić sobie jeden z takich gadżetów. Nie dość, że śmieszny to jeszcze jest to zabawka zdalnie sterowana co daje fajne efekty. 

W sumie każdy z was ma gdzieś starego buta który tylko zajmuje cenną powierzchnię w szafie więc czemu by tego nie wykorzystać? Zdalnie sterowane autko też gdzieś się znajdzie a jak nie to trzeba będzie zakosić młodszemu rodzeństwu :) W końcu sprzęt zostanie wykorzystany w zbożnym celu jako zabawny pomysł na gadżet, który będzie humorystycznym pomysłem na prezent. W końcu dać komuś pięknie zapakowanego buta zdalnie sterowanego to jedyna taka okazja w życiu

Składniki:

  • Stary but
  • Nożyk introligatorski
  • Zdalnie sterowany samochód
  • SuperGlue

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić zdalnie sterowanego buta skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...