Jak zrobić kalendarz z rolek po papierze

Poradnik dodany przez: KonkursPattex
17645 0

Rolki po papierze toaletowym wyrzucamy bez zastanowienia. no nie ma się czemu dziwić w końcu ich trzymanie w krótkim czasie zaśmieciłoby cały dom. Ale co zrobić z rolkami po papierze aby je wykorzystać? Pomysłów jest kilka i jak człowiek poszuka to dosyć szybko można coś skonstruować, zbudować i skleić. A jednym z patentów na rolki po papierze toaletowym jest wykonanie kalendarza z rolek. To będzie przesuwany kalendarz, który no trzeba jeszcze samodzielnie sobie dopracować jeżeli chodzi o wygląd, bo zwykły karton i rolki nie mają szałowych kolorów i wszystko jest szare. 

Kalendarz z przesuwanymi datami jest ciekawym pomysłem wymagającym dopieszczenia. Jeżeli masz sposób na to jak ulepszyć ten projekt to działaj. Gotowy kalendarz z rolek będzie wtedy praktyczną ozdobą na ścianę lub pomysłem na prezent. A o materiały nie ma co się martwić, bo przecież każdy ma jakieś rolki po papierze toaletowym albo rolki po ręcznikach papierowych.

Poradnik na konkurs organizowany przez firmę Pattex nadesłał Cecer.

Do poradnika Jak zrobić kalendarz z rolek po papierze przypisano następujące tagi:

technika co zrobić z rolkami po papierze rolki po papierze toaletowym kalendarz z rolek kalendarz z papieru kalendarz z przesuwanymi datami

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kalendarz z rolek po papierze skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...