Jak zrobić kartkę świąteczną z folią bąbelkową

Poradnik dodany przez: szeszelnik
5549 0

Szukamy oryginalny pomysł na prezent dla znajomego albo bliskiej osoby? Drobny upominek, który wywoła uśmiech na jej twarzy? Ten DIY z pewnością będzie doskonałą propozycją dla nas. Podobnie jak różnego rodzaju ozdoby świąteczne również i ciekawie wykonane kartki mogą stanowić piękny upominek. Stąd też warto zobaczyć ten tutorial i zainteresować się kilkoma prostymi sposobami na wykonanie takiej dekoracji na półkę, biurko czy szafkę.
Kartka świąteczna zrobiona dzięki temu tutorialowi będzie się świetnie prezentowała zarówno na naszych biurkach w pracy, jak i na stoliku w domu, gdzie będą ją widzieli odwiedzający nas goście. Potrzebna nam będzie jedynie folia bąbelkowa, która nada odpowiedniego efektu i kartka papieru. Padający śnieg to zawsze nastrojowa dekoracja, stąd też możemy zrobić kilkanaście takich DIY, jeżeli mamy na to ochotę i trochę wolnego czasu.
Pamiętajmy, że święta to idealna okazja do realizowania się twórczo, bo lepszej inspiracji z pewnością nie znajdziemy w trakcie całego roku. Zima w swojej surowości i klimacie sprawia, że zaczynamy poszukiwać sposobu na uwolnienie twórczej energii. Takie proste gadżety mogą nam w tym pomóc, jednocześnie dając nam satysfakcję z ręcznie wykonanej dekoracji.
Wszystkie ozdoby świąteczne, jakie przygotujemy dzięki temu tutorialowi, będą wyjątkowego i dopasowanego do naszych indywidualnych, niepowtarzalnych gustów. To ten charakterystyczny element sprawia, że tak chętnie wybieramy właśnie tę opcję i nadajemy naszym świętom klimatu. Wystarczy jedne, prosty i przystępny, DIY, a nasz upominek sprawi o wiele więcej radości osobie, która go otrzyma i zapamięta na długi czas.

Blog: mishellka.com

Insta: @iammishellka

Do poradnika Jak zrobić kartkę świąteczną z folią bąbelkową przypisano następujące tagi:

święta gadżety ozdoby świąteczne diy pomysł na prezent kartka świąteczna folia bąbelkowa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kartkę świąteczną z folią bąbelkową skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...