Jak zrobić kartkę urodzinową 3D

Poradnik dodany przez: szeszelnik
8100 0

Jeżeli lubimy się realizować kreatywnie, warto, żebyśmy spróbowali wykonać ozdoby z papieru. Są proste, materiały w większości można kupić w sklepie, a satysfakcja z gotowego projektu pozostaje na długi czas. Własnoręcznie wykonana kartka to również doskonały upominek dla bliskiej osoby, której pokazujemy w ten sposób uczucie – miłość, oddanie, wdzięczność, w zależności od okazji. Dodatkowy efekt 3D sprawia, że staje się ona jeszcze bardziej oryginalna i ciekawa.
Zaprezentowany na filmiku spis etapów przypomina instrukcję origami krok po kroku, stąd też bardzo łatwo można go naśladować i stworzyć podobne rezultaty. Dlatego też możemy w celu dekoracji wykorzystać różnego rodzaju gadżety. Co tylko przyjdzie nam do głowy, a będzie się znajdowało pod ręką.
Jest to także ciekawy rodzaj origami dla dzieci na zajęcia plastyczne, które możemy zorganizować, jednocześnie pobudzając młode umysł do kreatywnej pracy twórczej. Mogą one stworzyć coś dla mamy, taty, babci, dziadka, wujostwa czy kogoś, kto bardzo lubią. Taka kartka to świetny podarunek i pamiątka na długie lata. Dlatego też warto wykonać ją solidnie i z zaangażowaniem. Jeżeli jesteśmy osobami lubiącymi realizować się w ten sposób, będzie to idealne origami krok po kroku, dzięki któremu stworzymy coś wyjątkowego.
Przygotowanie wszelkiego rodzaju ozdoby z papieru – niezależnie od tego czy jest to album, dekoracja czy prosta kartka, zawsze daje motywację do próbowania czegoś nowego, sprawdzania kolejnych ciekawych rozwiązań, prezentowania następnych projektów szerszemu gronu znajomych, a czasem nawet internetowej społeczności, która chętnie przyjmuje tego rodzaju filmiki i tutoriale oraz prezentacje pomysłów.

Blog: mishellka.com

Do poradnika Jak zrobić kartkę urodzinową 3D przypisano następujące tagi:

kartka origami gadżety ozdoby z papieru origami dla dzieci origami krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kartkę urodzinową 3D skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...