Jak zrobić klejonkę drewnianą wzmacnianą kołkami domino #1

Poradnik dodany przez: MebleTwojegoPomysłu
3563 0

Technika pozwala dzisiaj na wiele, jednakże, coraz bardziej popularnym rozwiązaniem staje się opcja "zrób to sam",w związku z tym, powstał mój kanał, na którym podpowiadam, jak możecie w prosty sposób wykonać coś ciekawego, zaoszczędzając przy tym mnóstwo pieniędzy ! Czego chcieć więcej ?
Witam Was w kolejnym odcinku z serii "krok po kroku". Dzisiaj opowiem Wam o klejonce drewnianej, czyli zajmiemy się, niczym innym jak stolarstwem ! Przedstawiam wszystkie potrzebne informacje do stworzenia klejonki przy pomocy kołków domino. Pokażę także, jak wyfrezować otwory frezarką pod kołki domino, jak je połączyć ze sobą, a także jak kleić klejem w prasie stolarskiej. Dzięki mojej pomocy, będzie mógł sam tworzyć meble i ciekawe dekoracje do dosłownie wszystkich wnętrz w swoim domu ! Czy to nie cudowne ?
Ze mną przekonasz się, że łączenie drewna, nawet jeśli jest to łączenie desek wcale nie jest takie straszne jak je czasami malują inni. :-)
Jeżeli podobał Ci się ten film, uważasz, że był interesujący i coś z niego wyniosłeś, a także zamierzasz podzielić się tymi informacjami ze znajomymi, subskrybuj mój kanał, aby być na bieżąco !
link: https :/ /www. youtube. com / channel / UCQxiiqbiHp 77Ky 2bdjMbbxg
Jeżeli stwierdzisz, że chciałbyś mieć nieszablonowy mebel, jednakże nie do końca wiesz jak się za niego zabrac lub po prostu nie masz na to czasu, napisz ! Wykonujemy nieszablonowe zamówienia - realizacje wykonywane głównie z drewna litego.
Ponadto, na filmach zrelacjonujemy jak powstają meble Waszych marzeń, tłumacząc krok po kroku jak je wykonać, tak, aby w przyszłości można było zrobić to samemu.

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.

Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/

http://www.spryciarze.pl/profil/507630

http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu

https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

 

Do poradnika Jak zrobić klejonkę drewnianą wzmacnianą kołkami domino #1 przypisano następujące tagi:

technika stolarstwo łączenie drewna klejonka drewniana łączenie desek kołki domino

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić klejonkę drewnianą wzmacnianą kołkami domino #1 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...