Jak zrobić kuszę szkolną z kredek

Poradnik dodany przez: juventus911
11583 3

Budowa kuszy do domowej, szkolnej lub nawet biurowej zabawy to prosty patent. Jeżeli zastanawiacie się po co cos takiego robić to już śpieszę z odpowiedzią: Bo czasem trzeba czymś zabić nudę! Ja wiem, że w szkole wiele dzieciaków (chociaż sam jeszcze popinam do szkoły więc trochę dziwnie tak pisać ale co tam) strasznie się nudzi i to nie tylko na lekcjach ale też i na przerwach. Nie wiem, może to takie czasy są albo może to wina nauczycieli, że nie potrafią dotrzeć do nas . W sumie nie ważne. Co istotne to zapytanie o to, jakie sposoby na nudę są i z jakich można skorzystać. No i własnie kusza szkolna to taki jeden z pomysłów. Można sobie postrzelać, porobić zawody związane z celnością i z tym, kto zbudował lepszą i mocniejszą kusze. 

Nuda w szkole to znany temat i nie ma co mówić, że dotyka on małej ilości osób. A jeżeli chodzi o budowę kuszy to taki zestawik daje nam fajną zabawę w szkole i takze może to być zabawa w pracy. Wiadomo, przecież nie zawsze wszystko dzieje się na wysokich obrotach i nieraz po prostu jest więcej wolnego.

Składniki:

  • Kredki
  • Długopis
  • Gumki recepturki

Do poradnika Jak zrobić kuszę szkolną z kredek przypisano następujące tagi:

technika zabawa w pracy nuda w szkole budowa kuszy zabawa w szkole szkolna kusza biurowe bronie sposoby na nudę w szkole

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kuszę szkolną z kredek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...