Jak zrobić mocną mini kuszę

Znalazł: Camembarto
Źródło filmu: YouTube
123058 4.5

Mini kusza jak dla mnie to bardzo fajny i ciekawy gadżecik, tym bardziej, że budowa kuszy generalnie jest prosta a efekt jej działania bardzo fajny. Kusza z patyczków do lodów przebija się wśród innych takich produkcji swoją celnością i mocą strzałów. Łatwo ją wykonać i może posłużyć jako zabawa w szkole czy też zabawa w biurze. No nie ma co ukrywać, że kiedy człowiek znudzony to najlepiej sobie własnie postrzelać do różnych celów. Kartony i pudełka będa tutaj najlepsze. 

Mała kusza z dużymi możliwościami mam nadzieję, że wam się spodoba i że ją wykonacie a nie tylko oglądniecie poradnik. Ja sam zrobiłem dwie (pierwsza coś mi nie wyszła - krzywo otwory porobiłem) i polecam wykonanie takiej mini kuszy. To prosty gadżet a zabawy jest co nie miara. 

Kusza na gumkę czyli kusza z patyczków do lodów zawsze dobra aby tez zrobić sobie krótką przerwę od pracy przy komputerze czy przy zadaniu domowym. Kilka strzałów i jedziesz dalej z tym co zrobić trzeba. No i można tez robić sobie zawody z kumplami

Składniki:

  • patyczki do lodów
  • plastikowa nakrętka
  • mocna gumka
  • Do strzałów można użyć patyczków higienicznych lub wykałaczek lub patyków do szaszłyków

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić mocną mini kuszę skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...