Jak zrobić kuszę z kantówki i rurki - super tanie i fajne rzeczy

Poradnik dodany przez: eryk3319
4638 0

Wolny czas można wykorzystać, żeby zrobić wiele różnych fajnych rzeczy. Wystarczy trochę prostych narzędzi i kilka chwil i można wyczarować prawdziwe cuda za nieduże pieniądze. W tym filmie zobaczysz jak z kantówki oraz kawałka zwykłej rurki zrobić skuteczną kuszę.

Można mieć bardzo różne pomysły na wakacje. Czasem ten czas trzeba spędzić w domu. Nie oznacza to, że trzeba się nudzić. Można zainwestować w rozwijanie ciekawych pasji, na przykład robienie różnych rzeczy z drewna. Nie jest to skomplikowane, a większość niezbędnych narzędzi i tak znajduje się w każdym gospodarstwie domowym. Drewno można łatwo ciąć i łączyć przy pomocy gwoździ lub kleju. Doskonale nadaje się do tworzenia elementów wystroju wnętrza, a także zabawek i fajnych gadżetów.

Ten film prezentuje w przejrzysty sposób jak można zrobić łuk przy pomocy zwykłej kantówki oraz kawałka taniej rurki. Taka kusza nie jest może bardzo precyzyjna i nie może równać się z profesjonalnym sprzętem, ale doskonale nadaje się do zabawy, a jej zrobienie kosztuje grosze. Taka technika nie jest skomplikowana, a porady zawarte w filmie będą zrozumiałe także dla osób, które nie mają dużego doświadczenia z samodzielnym majsterkowaniem. Tak zrobiona kusza bez problemu posłuży na wiele godzin zabawy, na przykład strzelania do celu. Do jej zrobienia potrzebne będą jedynie podstawowe narzędzia takiej jak wiertarka i młotek. Wszystkie prace będą wymagały trochę czasu, zwłaszcza że trzeba je wykonać bardzo starannie, ale w ten sposób możemy stworzyć fajny gadżet do zabawy. Oczywiście liczy się także satysfakcja z samodzielnie wykonanej pracy i zdobyte umiejętności.

Do poradnika Jak zrobić kuszę z kantówki i rurki - super tanie i fajne rzeczy przypisano następujące tagi:

technika kusza łuk pomysły na wakacje rzeczy z drewna fajne rzeczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kuszę z kantówki i rurki - super tanie i fajne rzeczy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...