Jak zrobić lampę ścienną - recykling palet

Poradnik dodany przez: Nassau
5590 0

Technika jest jedną z kategorii, które nabierają dzisiaj pędu i z niezwykłą prędkością, idą wciąż do przodu. Jednakże, nie znaczy to wcale, że nowoczesne rozwiązania są jedynymi jakie są w dzisiejszych czasach wykorzystywane. Spokojnie można by rzecz, że wraz z techniką rozwija się także moda, na wykonywanie różnych przedmiotów samodzielnie. Przy okazji zaoszczędzając spore sumy pieniędzy, ale także i, wykorzystując elementy, które najpewniej dawno byśmy wyrzucili. Tym sposobem, ratujemy także nasza planetę przed zaśmiecaniem.
Dlatego dzisiaj, pragnę pokazac Wam, jak wykonać lampę na ścianę, wykorzystując przy tym, nic innego, jak, najzwyklejszą w świecie paletę drewnianąMeble z palet na chwilę obecną robią furorę. Możliwość samodzielnego wykonania niebanalnego dodatku do naszego mieszkania, czy też domu, a przy okazji zaoszczędzenie pieniędzy, wydaje się być niezwykle kuszącą propozycją.Lampa ścienna której wykonanie pokazałem Wam w filmie, jest tego żywym dowodem. Oryginalna, nietuzinkowa, a w dodatku niezwykle elegancka, posłuży mi pewnie na lata. :-) Dodam, że nic za nią nie zapłaciłem, a w sklepie rachunek spokojnie wyniósłby mnie kilkaset złotych.
Jeżeli uważasz, że mój pomysł jest ciekawy, zapraszam Cię do subskrybcji mojego kanału, na którym znajdziesz również inne video, w których dzielę się z Wami swoją wiedzą oraz rozwiązaniami z jakich korzystam na co dzień.
Zachęcam również do pozostawienia komentarza poniżej, pozwoli mi to na zebranie opinii oraz ulepszenie swojej pracy, w taki sposób, aby każdy był zadowolony- i Ty i ja :-)
Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że zobaczymy się podczas kolejnego video !

Do poradnika Jak zrobić lampę ścienną - recykling palet przypisano następujące tagi:

technika lampa na ścianę palety drewniane meble z palet lampa ścienna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić lampę ścienną - recykling palet skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...