Jak zrobić lampę z gąsiora - krok po kroku

Poradnik dodany przez: kepamarzen_pl
4344 0

Jeżeli pragniemy, aby nasze wnętrze nabrało charakteru, powinniśmy zadbać o to, aby wszelkie dodatki stanowiły jego duszę – wyjątkową, niepowtarzalną i zaskakującą. Z pomocą przyjdzie nam majsterkowanie – kreatywne hobby, dzięki któremu możemy tworzyć gadżety i dekoracji, jakie będą doskonale komponowały się w całość, nadają naszej osobistej przestrzeni więcej stylu i pazura. Pomysłowa lampa może sprawić, że nasze cztery kąty zyskają nowego blasku.

Jest to również doskonały plan na recyling – idealnie nadający się do wnętrza, gdzie znajduje się sporo klimatycznych dodatków i przedmiotów nadających całości prawdziwego charakteru. Najlepszym sposobem, aby nasz salon stał się miejscem odprężającym, jest właściwe jego oświetlenie, to znaczy sprawienie, aby nie tylko wpadające przez okna promienie słoneczne, ogrzewały ciemne kąty. Lampa, która będzie w stanie posłużyć do czytania w ponure wieczory, gdy za oknem pada deszcz, z całą pewnością powinna być wyjątkowa i rzucająca się w oczy. A taką najlepiej stworzyć, dzięki metodzie zrób to sam, która została ze szczegółami zaprezentowana na powyższym filmiku.

Pojawia się tam dokładna lista materiałów oraz źródeł, skąd można je pozyskać, a także jak je przygotować do dalszej obróbki. Znajdą się tam również wskazówki, jak postępować ze szkłem w trakcie wiercenia w nim otworów, jak połączyć mechanizm, żeby oświetlenie działało bezbłędnie. Wszystkie te cenne porady są częścią wideo wraz z instrukcją krok po kroku. Dzięki takiemu materiałowi majsterkowanie nie powinno nam sprawić większych problemów. Wystarczy postępować zgodnie z listą kroków, jaka znajduje się na wideo, aby wykonać tę nastrojową, pomysłową i ekologiczną lampę do salonu albo sypialni.

http://www.kepamarzen.pl

http://www.sklep.kepamarzen.pl

Do poradnika Jak zrobić lampę z gąsiora - krok po kroku przypisano następujące tagi:

technika lampa majsterkowanie oświetlenie recykling zrób to sam

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić lampę z gąsiora - krok po kroku skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...