Jak zrobić lampy z wielkich sznurkowych kul

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
5883 0

Oświetlenie w domu nie tylko pozwala pracować, oddawać się rozrywkom, zabawom i domowym zajęciom po zmroku. Jest też ważnym elementem wystroju wnętrza, który wpływa na jego nastrój. Dlatego przyda się efektowna lampa. Bardzo łatwo zrobić ją samodzielnie. Duży sznurkowy klosz, a może mniejsze w stylu modnych cotton balls? Naturalny kolor sznurka czy pastele, biel, a może nawet czerń? Wybór zależy tylko od Ciebie. Dowiedz się, jak wykonać lampę zrób to sam do swojego mieszkania. Technika jej wykonania jest bardzo prosta i nie potrzeba zaawansowanych narzędzi. Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz bez trudu. Można powiedzieć, że to majsterkowanie bez brudzenia sobie rąk.

Żeby wykonać ten projekt zrób to sam i stworzyć piękną lampę, potrzebne będą:
- naturalny sznurek (bawełniany, lniany itp.)
- klej wikol
- woda (tyle samo, ile kleju)
- balony
- bambusowa tyczka
- klej na gorąco
- lampki LED

Zobacz, jak uformować sznurkowe klosze i w jaki sposób złożyć lampę w całość. Dokładnie taka jak na filmie stworzy nastrojowe oświetlenie dopełniające do salonu lub sypialni. Może też powstać lampa wisząca – wystarczy, że zamiast użyć bambusowej tyczki, podwiesisz sznurkowe kule pod sufitem.
Możesz także przygotować pojedynczy duży klosz do lampy z żarówką, wiszącej albo stojącej. Technika wykonania będzie w tym wypadku dokładnie taka sama. Bez względu na to, jak wybierzesz projekt i rozmiary oraz jaki kolor lampek LED pasuje do Twojego pomysłu – takie domowe diy ze sznurka da Ci na pewno dużo satysfakcji. I przede wszystkim pozwoli ciekawie wyposażyć swoje mieszkanie w oryginalny dodatek.

Blog: http://pomyslyplastyczne.blogspot.com 

Do poradnika Jak zrobić lampy z wielkich sznurkowych kul przypisano następujące tagi:

technika lampa majsterkowanie oświetlenie zrób to sam lampa wisząca

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić lampy z wielkich sznurkowych kul skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...