Jak zrobić mega grę - boisko fidget spinner

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
3899 0

Weź udział w Castorama Tour: https://www.facebook.com/events/141537793062720/

Więcej na temat Castorama Tour: http://20latrazem.castorama.pl/

Gazetka promocyjna: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

W ostatnim czasie posiadanie takiego gadżetu jak fidget spinner. Ciekawym pomysłem jest także zrobienie boiska do fidget spinnera. Dzięki staną się możliwe niektóre rozgrywki. Czy można go stworzyć na własną rękę? Jak powinno wyglądać?

Do wykonania swojego własnego boiska do gry dla dwóch osób niezbędne będzie: sklejka, kawałek pleksi, płyta meblowa, wkręty do drewna, klej do drewna i oczywiście spinnery. Przyda się także metalowa kulka oraz specjalne wydruki, które będą imitować wygląd boiska. Na samym początku należy zaznaczyć nasz obszar boiska fidget spinner na sklejce i go wyciąć. Dla przykładu może to być 42x28 cm. Taki sam fragment należy wyciąć także z płyty meblowej. W miejscach, gdzie zostało wykonane nacięcie należy dobre wyszlifować. Na samym środku boiska do gry dla dwojga należy przykleić sklejkę, która będzie grubości 1 cm. Wydruk boiska należy przykleić na płytę meblową. W następnej kolejności ze sklejki należy wyciąć trybuny w taki sam sposób jak zostało wycięte boisko fidget spinner wraz ze ściankami, koło bramek. Elementy należy skręcić ze sobą za pomocą odpowiednich wkrętów do drewna, aby lepiej się trzymały. Optymalnie można użyć bardzo mocnego kleju i odstawić do czasu całkowitego wyschnięcia.

Aby efekt był bardziej realistyczny to można do uprzednio wyciętej trybuny przykleić wydruk z kibicami. Spinnery należy przykleić w miejsce bramek i wszystko tak naprawdę jest już gotowe. Boisko fidget spinner może dostarczyć mnóstwo rozrywki, ponieważ to naprawdę fajny gadżet. Będzie on idealnym wypełnieniem czasu wolnego dla tych małych i tych "dużych" dzieci. Należy jednak pamiętać, że jeśli dziecko chce zbudować swoje własne boisko do fidget spinnera powinien poprosić o pomoc kogoś dorosłego.

Do poradnika Jak zrobić mega grę - boisko fidget spinner przypisano następujące tagi:

technika gry dla dwóch osób fajne gadżety gry dla dwojga fajne rzeczy fidget spinner

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić mega grę - boisko fidget spinner skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...