Jak zrobić mikroskop z telefonu, lasera i plasteliny

Poradnik dodany przez: lotos12
3637 0

Moje konstrukcje: http://tiny.pl/gd627

Subskrybuj: http://tiny.pl/gdv8r

Muzyka:https://youtu.be/TW9d8vYrVFQWitam

Siemanko! Jeśli tutaj jesteście, to pewnie wiecie, że technika to moja pasja i staram się zrobić dosłownie coś z niczego :). I według mnie całkiem nieźle mi to wychodzi :D. Taki nieskromny będę :D. Ale skoro zainteresowanie filmem jest coraz większe, to chociaż na chwilę mogę taki być :D. 

Dzisiaj przedstawiam prosty sposób na zrobienie mikroskopu używając jedynie telefonu ,soczewki z laserowego wskaźnika i plasteliny. 

Budowa mikroskopu tego typu jest wręcz banalna, więc nie ma co się specjalnie spinać i mówić, że nie da się rady. Po prostu chwila cierpliwości i mikroskop z telefonu jak znalazł :). 

Słuchajcie, to jest zabawa i mikroskop ze smartfona nie będzie nigdy taki jak ten naukowy, ale delikatną namiastkę i ciekawostkę na jakiś przedmiot już będziecie mieli :). Koledzy i nauczyciel z pewnością się zdziwią :). 

Do tego zobaczycie jak wykorzystać laser w fajny sposób, tak żeby dużo lepiej sprawdzał się nam ten mikroskop :). Soczewki z lasera będą bardzo przydatne :). Uwierzcie mi na słowo :). 

Zachęcam do zrobienia takiego mikroskopu w domu ponieważ jest to bardzo proste i daje dużo frajdy, a może dzięki temu odkryjecie w sobie żyłkę małego naukowca? :)

Moi kochani, może to troszkę sztampowe i oklepane frazesy, ale bardzo się cieszę, że jest nas coraz więcej na kanale i że coraz więcej osób chce oglądać moje produkcje. Jest mi niezmiernie miło z tego powodu, ale... tych którzy wpadają tutaj regularnie, ale jeszcze nie subskrybują kanału proszę o kliknięcie w ten magiczny czerwony guziczek z napisem "subskrybuj". Będzie wiedzieli co się dzieje i dzięki temu nic Wam nie ucieknie :). 

Do poradnika Jak zrobić mikroskop z telefonu, lasera i plasteliny przypisano następujące tagi:

technika budowa mikroskopu mikroskop z telefonu mikroskop ze smartfona jak wykorzystać laser soczewki z lasera

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić mikroskop z telefonu, lasera i plasteliny skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...