Jak zrobić mocną strzelbę na kulki

Poradnik dodany przez: Zendex
21622 0

Karabin na kulki to wyjątkowo mocna broń jaką łatwo można sobie przygotować. Zabawa ze strzelaniem oczywiście może być niebezpieczna ale w sumie wszystko może być niebezpieczne. Gorąca kawa, nozyczki, jazda rowerem ... nie przesadzajmy z tymi niebezpieczeństwami. Nie celujcie tylko ani w ludzi ani w zwierzęta i będzie dobrze. 

Domowe bronie to najczęściej takie małe mini projekty bardziej do zabawy na nudne dni w biurze lub szkole. Zabawa ze strzelaniem w tym przypadku to już w zamkniętych pomieszczeniach raczej odpada. A jeżeli chodzi o naboje to kulki to tylko przykład i można wykorzystać inne okrągłe przedmioty. 

Proca na kulki w kształcie karabinu to bardzo fajny projekt i jeżeli się nudzisz to koniecznie sobie wykonaj coś takiego. I będziesz miał satysfakcję, że sam zrobiłeś ten projekt i będziesz miał kupę zabawy przy strzelaniu takim działkiem. Zobacz jak to wygląda, przygotuj sobie materiały i na spokojnie zacznij składać taki karabin na kulki. Szkoda, że jest jednostrzałowy ale przynajmniej ma moc.

Do poradnika Jak zrobić mocną strzelbę na kulki przypisano następujące tagi:

technika budowa procy domowe bronie proca na kulki zabawa ze strzelaniem karabin na kulki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić mocną strzelbę na kulki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...