Jak zrobić motorek z papieru, zasilany baterią

Poradnik dodany przez: BumBastik
9864 0

Zabawki, to towarzysze dzieciństwa, pierwsze rzeczy, z którymi zwieraliśmy przyjaźnie, nadawaliśmy imiona, po prostu dawaliśmy im nie tylko drugie, ale także trzecie, czy czwarte życie.

Niejednokrotnie sami robiliśmy zabawki, sklejaliśmy coś z czymś innym i już powstawała nowa rzecz. Kreatywność dziecka nie zna granic. Zabawki DIY dawały chyba najwięcej radości, pobudzały naszą wyobraźnię i nagle z małego ludzika powstaje pilot sterowca, czy superbohater.

Ale dzięki temu, że rozwinęła nam się znacząco technika, to możemy zrobić inne, nowe i przede wszystkim ciekawsze projekty. Z papieru, z metalu, z drewna, z czego tylko chcemy.

Ostatnio bardzo popularna stała się papierowa wiklina. Przez co zabawki z papieru, które możemy stworzyć będą bardziej trwałe.

I właśnie dlatego nagrałem dzisiejszy poradnik. Będzie nam potrzebna odrobina wiedzy z zakresu elektroniki, a także nauczy Was troszkę cierpliwości, ponieważ papierowa wiklina jest dość pracochłonna, ale to nie jest nic czego nie da nie zrobić.

Cały elektroniczny schemat jest bardzo prosty, o czym wspominam w wideo. Dodatkowo całość jest oparta o zwyczajną baterię, dlatego dostępność będzie łatwa.

Więcej ciekawostek z zakresu elektroniki znajdziesz tutaj: Jak zrobić sygnalizator z opóźnieniem, czy też Jak wygląda moc strat tranzystora.

Nie są to moje filmy, ale myślę, że pozwolą Wam złapać o co w tym wszystkich chodzi. Te projekty są nieco bardziej zaawansowane, ale warto je przyswoić chociażby dla samego rozwijania siebie.

A teraz zobacz co zrobić z papieru i jak to fajnie połączyć z innymi elementami.

Może akurat zrobicie taką zabawkę dla dziecka? :)

Do poradnika Jak zrobić motorek z papieru, zasilany baterią przypisano następujące tagi:

technika zabawki diy zabawki z papieru papierowa wiklina co zrobić z papieru projekty z papieru

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić motorek z papieru, zasilany baterią skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...