Jak zrobić najprostszą zabawkę dla kota

Poradnik dodany przez: marie
26767 0

Zabawki dla kotów najlepiej aby były proste bo koty lubią takie rzeczy. Spójrzcie chociażby na pudełka ... kociaki uwielbiają w nich siedzieć i się nimi bawić. A to przecież tylko zwykłe pudełko. Innym bardzo prostym pomysłem na zabawkę dla kota są piórka zawieszone na nitce. Tylko pamiętajcie aby nitka była mocna i się nie zerwała. Koty uwielbiają piórka wszelakiej maści. Zarówno świetnie bawią się piórkami prawdziwymi które znajdziesz na dworze jak i piórkami sztucznymi. A taki pomysł to darmowa zabawka dla kotów. Wiem, że pomysł jest banalny ale co dziwne nie wszyscy którzy mają koty mają taką prostą zabawkę. A kotki uwielbiają piórka. dlatego jeżeli zastanawiasz się co do zabawy dla kota to nie leć od razu na Allegro tylko pomyśl. Pomyśl i poszukaj a na pewno natrafisz na więcej poradników tego typu. 

Dla zwierzaków nie liczy się cena zabawki. Tylko znajomym szpanujesz, że kupiłaś zabawkę np. za 150 zł. A na pewno po jej rozpakowaniu, Twój kot i tak zajął się kartonem po takiej zabawce :)

Składniki:

  • Piórka
  • Nitka

Do poradnika Jak zrobić najprostszą zabawkę dla kota przypisano następujące tagi:

gadżety zabawka dla kota zabawki dla kotów najprostsza zabawka dla kota darmowe zabawki dla kotów co do zabawy dla kota zabawa z kotem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić najprostszą zabawkę dla kota skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...