Jak zrobić gniotka

Poradnik dodany przez: aluta931
12072 0

Pamiętacie swoje zabawki z dzieciństwa? Mi najbardziej zapadł w pamięć gniotek. Nie kojarzycie gniotka? Taki mały gumowy potworek, najczęściej z włosami z nitki oraz jakąś dziwaczną miną. Gniotek przybierał różne kształty, tak jak go ścisnęliśmy, tak wyglądał. Wszystko dlatego, że w jego środku była najczęściej mąka. Najgorszym momentem całej zabawy był ten, kiedy gniotek pękał i cała jego zawartość wypadała na nas. Byliśmy cali biali :). A jako dzieci często nosiliśmy go ze sobą do szkoły, więc wiele razy kończylismy zajęcia wyglądając jak młynarze, niestety już bez gniotka.

Pamiętając te przeżycia z dzieciństwa pokażę Wam jak zrobić ten fantastyczny gadżet, czyli gniotka. Taki gadżet może posłużyć nie tylko jako zabawka dla naszego dziecka, ale także jako piłka antystresowa.

Dlatego jeśli szukacie jakiś ciekawych pomysłów na zabawkę, bądź gadżetów DIY, to taki gniotek będzie dla Was idealny. Z pewnością rozwinie to wyobraźnię Waszego dziecka, a Wy będziecie mieli przy tym odrobinę zabawy :).

Do poradnika Jak zrobić gniotka przypisano następujące tagi:

gniotek gadżety pomysł na zabawkę gadżety diy piłka antystresowa jak zrobić gniotka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić gniotka skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...