Jak zrobić napis z mchu

Poradnik dodany przez: Benga
76294 5

Zastanawiasz się co można zrobić z zewnętrzną elewacją? Chcesz jakoś udekorować, ozdobić zewnętrzne ściny domu ale nie masz żadnego pomysły na to? Co powiesz na napisy z mchu? Tak, właśnie dobrze przeczytałeś. Napis z mchu bardzo łatwo jest zrobić i jest to coś oryginalnego i określanego jako ekologiczne graffiti. Co prawda na efekty trzeba czekać ponad dwa tygodnie ale warto, gdyż wtedy będziemy mieli piękną zieleń w takim kształcie jaki narysowaliśmy. Dlatego to mogą być napisy, wzory albo nawet takim mchem możemy pokryć całe połacie ścian zewnętrznych budynku. 

Ozdoby do ogrodu czy też dekoracje do domu to zazwyczaj gotowe elementy, które łatwo kupić. Tutaj, przy tym pomyśle jesteście oryginalni i czegoś takiego po prostu nie da się kupić gotowego. 

Napis z mchu i w ogóle stosowanie mchu jako dekoracji to nowość ale w necie już są informacje pomagające dbać o taki mech i znajdziecie też wskazówki co do modyfikacji jakie można zastosować. Zapraszam do tego nowoczesnego i ekologicznego pomysłu

Składniki:

  • Maślanka
  • 3 wiązki mchu
  • Kostka cukru
  • Blender

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić napis z mchu skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...