Jak zrobić z papieru serduszkowe dekoracje na ścianę

Znalazł: justin
Źródło filmu: YouTube
30957 4

Wiele osób coraz częściej zastanawia się jak udekorować ściany i co można dodatkowo zrobić aby wyglądały wyjątkowo i ładnie. Same farby nie wystarczą ale na szczęście jest bardzo wiele pomysłów związanych z dekoracją ścian. Ten poradnik to tylko jeden z nich, to prosty pomysł i bardzo fajny efekt który osiągniemy za pomocą papieru, markerów i papieru ozdobnego. 

Dekoracje ścienne to coś na kształt naklejek na ścianę. Co prawda naklejki na ścianę też możemy zrobić samemu ale jeżeli chcesz coś innego niż naklejki i szablony na ścianę to może ładny papier i trochę origami Cię przekona. Dekoracje na ścianę mogą naprawdę dużo pomóc w wystroju wnętrza a wykonanie ich samemu kosztuje grosze co przekłada się na domowy budżet. W tym poradniku coś prawie darmowego, bardzo kobiecego, bo ozdoby będą z motywem serca. Zobacz jak Ci się będzie widział ten pomysł i jeżeli stwierdzisz, że też chcesz mieć u siebie coś podobnego to zapraszam do działania.

No i fajnie też wyglądają takie dekoracje ścian kiedy są zrobione z gazet

Składniki:

  • Kwadratowa kartka papieru
  • Markery kolorowe
  • Papier ozdobny
  • Klej do papieru

Do poradnika Jak zrobić z papieru serduszkowe dekoracje na ścianę przypisano następujące tagi:

porady dekoracja ścian naklejki na ścianę dekoracje ścienne ozdoby na ścianę dekoracje na ścianę szablony na ścianę dekoracje ścian dekoracje domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić z papieru serduszkowe dekoracje na ścianę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...