Jak zrobić nieśmiertelnik z gry Battlefield

Poradnik dodany przez: malinka89
6875 0

Gadżety to wręcz niesamowity rynek. Możemy dzięki nim bardzo się wyróżnić i nadać charakteru samemu sobie. Rekwizyty z gier to jedna z takich rzeczy, która może dodać nam szyku i zapewnić ogromną indywidualność. Gadżety z gier mają wielu swoich zagorzałych fanów, ale mimo to ciężko je kupić w sklepach. Nawet jeśli coś znajdziemy, to przeważnie jest to bardzo lichej jakości i nie będziemy zadowoleni z zakupu. Gadżety z gier to świetny prezent dla gracza. Nie musicie jednak zachodzić w głowę gdzie je dostać, wiele możecie zrobić sami. Pomysł dla gracza może być naprawdę prozaiczny w naszym odczuciu, a dla osoby obdarowanej będzie to coś niesamowitego.

Na prośbę mojego widza,tak jak obiecałam, pokazuję nieśmiertelniki. Jak zrobić takie cudeńka dowiecie się z filmiku. Są one inspirowane tymi ze znanej gry BF :).

Za pomysł dziękuję :)

Wybrałam sobie 2 przykładowe wzory ,ale i tak każdy wybierze taki ,jaki mu się podoba i uważa ,że da go radę zrobić lub stworzy wzór sam :)

Robiąc projekt pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie! Życzę więc powodzenia i miłego oglądania! :) Mile widziane komentarze z ewentualnymi radami w odniesieniu do projektu ;)

Do poradnika Jak zrobić nieśmiertelnik z gry Battlefield przypisano następujące tagi:

gadżety rekwizyty z gier gadżety z gier prezent dla gracza pomysł dla gracza nieśmiertelniki jak zrobić

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić nieśmiertelnik z gry Battlefield skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...