Jak zrobić oryginalną kartkę świąteczną z bombkami

Poradnik dodany przez: bartoliniMG
4506 0

W grudniu przychodzi czas, żeby na poważnie zastanowić się nad świątecznymi prezentami. Choć wydaje się to zadanie łatwe, to jednak, gdy musimy się z nim zmierzyć, wcale takie nie jest. Dlatego też warto wybrać inspirujące filmiki i wybrać idealny pomysł na prezent, który ucieszy drugą osobę. Możemy też zdecydować się na wręczenie jej drobnego upominku w postaci kartki z życzeniami. Zaprezentowany na powyższym filmiku tutorial sprawdza się także jako podpowiedź, jak wykonać oryginalne ozdoby świąteczne.
Za sprawą prostej formuły „krok po kroku” nawet osoby, które uważają, że nie posiadają talentu plastycznego, będą w stanie przygotować taki projekt. Ten DIY sprawdzi się także jako rozrywka dla dzieci, ponieważ jest prostym przepisem na ciekawą ozdobę oraz podpowiedzią, jak zrobić kartkę świąteczną.
Okres przed Bożym Narodzeniem to również czas, kiedy chętnie wykorzystujemy naszą kreatywność. Święta w niepowtarzalny sposób pobudzają nasze zmysły oraz chęć tworzenia, dlatego możemy wykorzystać ten tutorial jako formę relaksu i rozrywki. Nawet dorośli znajdą w nim nieco świeżości i spokoju. Jednocześnie będą w stanie wykonać fajne gadżety do udekorowania domu albo obdarowania nimi kogoś szczególnego. To także dobry pomysł na prezent – jako formę dodatku do ładnie opakowanego upominku.
Możemy go stworzyć w kilka minut, więc wystarczą jedynie chęci, kartka papieru, cyrkiel, nożyczki i klej. Warto na święta poczuć tę wspaniały nastrój i dać się ponieść chwili kreatywności. Zwłaszcza z tak dobrze przygotowanym, ciekawym i inspirującym tutorialem zawierającym instrukcję krok po kroku.

IG: https://www.instagram.com/origami4ik/

https://www.youtube.com/user/origami4ik/?sub_confirmation=1

Do poradnika Jak zrobić oryginalną kartkę świąteczną z bombkami przypisano następujące tagi:

święta gadżety ozdoby świąteczne diy pomysł na prezent jak zrobić kartkę świąteczną

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić oryginalną kartkę świąteczną z bombkami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...