Jak zrobić owalne lustro w drewnianej oprawie

Poradnik dodany przez: Konto usunięte
39807 4

Cięcie szkła jeszcze wiele osób ogarnia. Tak samo jak budowanie ramy np. do obrazu z drewna. Ale kiedy mamy zrobić owalne lustro w drewnianej ramie to już wyższa szkoła jazdy na której wielu majsterkowiczów po prostu się wysypuje. Ja sam jestem pełen podziwu dla tego typu prac, które mnie pozytywnie zaskakują. W tym przypadku nie ma mowy o żadnej fuszerce czy półśrodkach. Wykonanie tego projektu, czyli budowa lustra tutaj jest pokazana w pełni profesjonalnie i wystarczająco poradnikowo aby osoby znające się na tym, mogły skorzystać z tego pomysłu. 

Taka owalna rama z drewna co prawda na filmiku wygląda na prosta do zrobienia ale to naprawdę ciężkie zadanie. Praca z drewnem co prawda jest wdzięczną pracą, ponieważ drewno to super materiał do obróbki, jednak nie wszystkie projekty są łatwe i przyjemnie proste. 

A nawet jeżeli takie owalne lustro wam się nie podoba, to pomysł wykorzystać możecie własnie jako wskazówka do tworzenia owalnych rzeczy z drewna i ze szkła oczywiście.

Do poradnika Jak zrobić owalne lustro w drewnianej oprawie przypisano następujące tagi:

technika cięcie szkła drewniana rama praca z drewnem budowa lustra obróbka szkła owalna rama z drewna owalne lustro stolarstwo artystyczne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić owalne lustro w drewnianej oprawie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...