Jak zrobić ozdobny wiszący kosz

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
6263 0

Tę historię zacznę troszkę jak ckliwym romantycznym filmie. 

Któregoś letniego popołudnia, leżąc w ogrodzie, zamarzył mi się kosz piknikowy. Nie taki zwykły kosz, ale romantyczny, trochę w stylu boho, przypominający dzieciństwo, i najlepiej podwieszany, żeby hipnotyzująco bujał się na gałęzi… Marzenia marzeniami ale jak to zrobić?

I w tym momencie uświadomiłem sobie, że technika, której użyję do wykonania tego konkretnego zadania będzie po prostu zwyczajna, nie będzie miała nic wspólnego z lotem na księżyc, czy też na marsa. Pamiętajcie, że to ozdoby do domu, a nie Apollo 13, który miał lecieć na orbitę okołoziemską. Powiem więcej, to ozdoby do ogrodu. Dzięki temu możemy być pewni, że wszystkie użyte przez nas materiały znajdziemy w najbliższym sklepie budowlanym. A to myślę, że ogromny plus i ułatwienie dla Was, ale także dla mnie :). 

Jak wcześniej wspominałem styl Boho bardzo mnie zainteresował. Ale czym on się charakteryzuje? Jest to skierowane głównie w stronę damskiej części społeczeństwa. Styl ten łączy hippisowską feerię barw z luzem surferów i oryginalnością bohemy (stąd też wywodzi się nazwa tego trendu). 

Dlatego ten pomysł jest dla mnie bardzo, ale to bardzo trafiony, a wręcz powiedziałbym, że nie wyobrażam sobie go nie stworzyć :). Mam nadzieję, że będziecie się przy tym tak dobrze bawić jak ja. Mimo iż jest to sposób, w którym potrzeba troszkę zabawy, to jestem wręcz pewna, że wiele z Was podejmie się wyzwania. Jeśli tak, to zachęcam do dzielenia się swoimi pracami w komentarzach.

Zobacz sam, że to wcale nie takie trudne! :) https://www.lovingit.pl/blog/jak-zrobic-wiszacy-kosz-piknikowy/

Do poradnika Jak zrobić ozdobny wiszący kosz przypisano następujące tagi:

technika ozdoby do domu ozdoby do ogrodu kosz piknikowy styl boho wiszący kosz

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ozdobny wiszący kosz skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...