Jak zrobić podstawkę pod kubek z paska

Poradnik dodany przez: KonkursPattex
12111 2.33

Podstawka pod kubek i podstawki pod naczynia to znane przedmioty dzięki którym chronimy nasze meble i różne powierzchnie przed śladami od kubków, garnków, patelni i innych rzeczy. Podstawki tego typu wykonuje się z różnych materiałów i maja one zazwyczaj kształt koła lub są kwadratowe. Jeżeli lubicie montowanie różnych gadżetów i dodatków samodzielnie to mam dla was pomysł. Wykorzystajcie pasek do spodni aby wykonać podstawkę pod kubek i pod inne naczynia. Wiadomo, że chodzi o wykorzystanie starego paska skórzanego bo nowego przecież szkoda.

Podstawki pod naczynia w skórzanym wydaniu wyglądają bardzo fajnie i jeżeli lubicie tego typu masywne rzeczy to pomysł jest jak najbardziej godny polecenia i zastosowania. Wykorzystanie paska do spodni to też pomysł na inne rodzaje pasków. W końcu mamy nie tyko skórzane paski. Tylko nie używajcie tych takich plastikowych bo mogą wam się stopić pod wpływem ciepła. Zapraszam do pomysłu.

Poradnik na konkurs organizowany przez firmę Patex nadesłał: Rugoo

Do poradnika Jak zrobić podstawkę pod kubek z paska przypisano następujące tagi:

technika podstawki pod kubki podstawka pod kubek podstawki pod naczynia stary pasek skórzany wykorzystanie paska do spodni

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić podstawkę pod kubek z paska skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...