Jak zrobić portfel motocyklisty w 10 minut

Poradnik dodany przez: Ekwipunek
7506 5

Nabijali się ze mnie koledzy, że robię wszystkim rzeczy ze skóry, a sam nie mam nawet portfela - to se zrobiłem, oto dowód ;). Tego chyba nikt nie będzie podważał :D. Skórzany portfel, nie ma co mówić, atrybut faceta, który musi wyglądać dobrze, bo to gadżet, tak jak telefon, czy zegarek. 

Szycie skóry, nie jest takie trudne, skoro nawet ja sobie z tym poradziłem i co więcej robiłem podobne rzeczy dla znajomych :). Taki spersonalizowany gadżet to idealny pomysł na prezent dla faceta, który doceni dobre dodatki. Zdobienie skóry może odbywać się na wiele sposobów, ale to już kwestia wprawy. No, gustu też, ale jak wiadomo o nim za bardzo się nie dyskutuje, bo każdy ma mniej lub bardziej... odmienny :D. 

Jest to też idealny gadżet dla motocyklisty, bo przecież gość, który jeździ pięknym i głośnym jednośladem nie kupi sobie portfela adidasa, czy innego dziwacznego modelu :). 

Kanał EDC czyli Ekwipunek Dźwigany Codziennie! Znajdziesz u nas recenzje sprzętu, porady, lecz nie tylko - bushcraft, sztuka przetrwania, outdoor, turystyka czy włóczęgostwo - to nas kręci! Jeśli do nas Trafiłeś/aś, to znaczy że Masz podobnego bzika ;)

Witaj, Rozgość się i czuj się jak u siebie w domu. Mamy nadzieję, że znajdziesz to wiele interesujących informacji ;). Dodatkowo zachęcamy Cię do aktywnego komentowania naszego materiału. 

Żeby być na bieżąco, po prostu subskrybuj kanał :). 

Możesz do nas napisać: [email protected]

Znajdziesz nas też tutaj:

Facebook: https://www.facebook.com/ekwipunek

Instagram: https://instagram.com/ekwipunek_dzwigany_codziennie/

Blog: http://blog.edcdope.com/

Nasz sklep: http://sklepedc.pl/

Składniki:

  • skóra
  • farba
  • klej
  • kilka narzędzi
  • cierpliwość

Do poradnika Jak zrobić portfel motocyklisty w 10 minut przypisano następujące tagi:

gadżety skórzany portfel szycie skóry pomysł na prezent dla faceta zdobienie skóry gadżety dla motocyklisty

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić portfel motocyklisty w 10 minut skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...