Jak zrobić praktyczne pojemniki majsterkowicza

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
37647 5

Każdy z nas ma własną granicę spokoju po przekroczeniu której zaczynamy się denerwować. Niektórych ciężej zdenerwować a innych łatwiej. A jeżeli jesteś majsterkowiczem i działasz w domu lub warsztacie to zapewne miałeś już okazję podnieść sobie ciśnienie przez denerwujące śrubki, nakrętki, podkładki czy też gwoździe, które są często porozrzucane po całym miejscu Twojej pracy. Te metalowe elementy często nie mają swojego miejsca i to szybko może zamienić się w coś irytującego. Ale aby nie mieć na pieńku z takimi rzeczami, warto zrobić sprytne pojemniki na śrubki, pojemniki na nakrętki, pojemniki na gwoździe i na inne małe metalowe elementy z których korzysta każdy majsterkowicz.  

Zobacz tą poradę dla majsterkowicza i wykonaj prosty organizer z małych słoiczków i magnesów. Dzięki takiemu rozwiązaniu znacznie uprościsz sobie dostęp do małych metalowych elementów. 

Pojemniki na śrubki, wkręty i inne tego typu rzeczy możesz trzymać ma półce albo możesz tak przygotowane słoiki przytwierdzić wieczkiem do spodu półki.

Do poradnika Jak zrobić praktyczne pojemniki majsterkowicza przypisano następujące tagi:

technika 5 sposobów na majsterkowanie zrób to sam pojemniki na śrubki pojemniki na gwoździe porady dla majsterkowicza

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić praktyczne pojemniki majsterkowicza skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...