Jak zrobić prezent dla chłopaka - piwny tort

Poradnik dodany przez: BabyDoll
2767 0

Każdy mężczyzna uwielbia piwo, a każdy bez wyjątku lubi tort, więc jaki pomysł na prezent dla chłopaka może być lepszy od... piwnego tortu!? Takim prezentem na 18 dla kolegi na urodziny z pewnością go zadowolicie i do tego przyszpanujecie w towarzystwie niekonwencjonalnym i widowiskowym prezentem. No bo który facet na imprezie zamiast kawałka tortu nie wolałby dostać pysznego piwerka? Może to być równie dobrze prezent dla męża, który na pewno zrewanżuje się wyjściem do centrum handlowego ;)  Ale nie tylko do pań skierowany jest ten filmik ponieważ taki piwny tort to również genialny pomysł na wieczór kawalerski

Wykonanie takiego prezentu jest mniej niż banalne, a efekt jest na prawdę niesamowity. Można wypróbować dwa warianty zależnie od piwnych gustów obdarowywanego to znaczy cały tort wykonać z piw tego samego gatunku co za pewne będzie ładniej wyglądać, ale można też użyć różnych napojów na przykład rzemieślniczych i zapewnić szczęśliwcowi moc doznań piwnych.
Do zrobienia naszego piwnego tortu będziemy potrzebować - oczywiście po za nektarem bogów - również wstążki, którymi ozdobimy i zwiążemy pakiety piw, a także dwie podstawki na utworzenie poziomów naszego tortu - jedna wysoka i wąska, druga płaska i niska.

Jeśli jednak taki prezent jest dla was zbyt wymagający albo po prostu szukacie innej inspiracji to tutaj znajdziecie dwa filmy na wykorzystanie butelki piwo oraz na sam ten szlachetny trunek:
https://www.youtube.com/watch?v=RGksF424IrA
https://www.youtube.com/watch?v=po-e7hGn7Ls

Do poradnika Jak zrobić prezent dla chłopaka - piwny tort przypisano następujące tagi:

gadżety pomysły na wieczór kawalerski pomysł na prezent dla chłopaka prezent dla męża prezent dla kolegi na urodziny prezenty na 18

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić prezent dla chłopaka - piwny tort skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...