Jak zrobić prostą wiertarkę z silniczka

Poradnik dodany przez: Makabros
15035 2

Masz niewielki silniczek elektryczny? Jeśli tak, to ten poradnik pokazuje jeden ze sposobów na wykorzystanie takiego silniczka. To pomysł dla domowych majsterkowiczów i dla modelarzy, którzy potrzebują niewielkiej wiertarki. 

Silniczek modelarski tego typu najlepiej będzie sobie radził z drewnem i plastikiem ale jak widać też całkiem dobrze daje radę z metalem. Mała wiertarka tak przygotowana może wam się kilka razy przydać, tym bardziej jeśli nie macie innego pomysłu na wykorzystanie silniczka modelarskiego. 

Sprawdźcie jak to wygląda w praktyce i jak zamocować wiertło w takim silniczku aby dobrze się trzymało. Całość oczywiście jest dokładnie pokazana na filmie. Niech mała wiertarka z silniczka modelarskiego będzie dla was pomocną rzeczą, która dołączy do innych akcesoriów modelarskich. W poradniku tez zobaczycie co potrzebujecie oprócz silniczka i wiertła aby te dwa elementy dobrze połączyć i aby móc zmieniać wielkości wierteł. Tylko pamiętajcie, że najlepiej sprawdzą się tutaj mniejsze wiertła.

Do poradnika Jak zrobić prostą wiertarkę z silniczka przypisano następujące tagi:

technika akcesoria modelarskie wiertarka dla modelarza wiertarka z silniczka silniczek modelarski mała wiertarka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić prostą wiertarkę z silniczka skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...