Jak zrobić proste oświetlenie do telefonu stacjonarnego

Poradnik dodany przez: geriatyk
15547 3.5

Telefon stacjonarny ... jeszcze się jakoś trzyma i jeszcze jest obecny w domach. No na pewno teraz częściej go spotkamy w biurze lub urzędzie ale nadal jeszcze korzystamy sami z telefonów stacjonarnych. Pomysły co można zrobić z takim telefonem albo sposoby z tym luźno związane to takie rozwiązania, pomysły do domu. Tutaj zobaczycie bardzo proste i praktyczne oświetlenie do telefonu stacjonarnego. Pomysł do wykorzystania także przy różnego rodzaju meblach. Przykładowo jako podświetlenie biurka albo podświetlenie szafki. Także ten projekt sprawdzi się jako lampka do stolika nocnego. 

Rzeczy potrzebne do budowy takiego oświetlenia znajdziecie w składnikach przy opisie tego filmu. wykonania jak i cały zamysł tego projektu jest prosty ale mam nadzieję, że wam się spodoba. Szczególnie przydatne przy odbieraniu nocnych telefonów :) Także mam nadzieję, że uda wam się zastosować rozwiązania zawarte w tym filmie do swoich innych projektów. Przykładowo takie oświetlenie może się uruchamiać przy otwieraniu szafki.

Składniki:

  • pojemnik na baterie
  • goldpiny
  • 2x dioda LED FLUX biała
  • 2x rezystor 68R
  • przewody

Do poradnika Jak zrobić proste oświetlenie do telefonu stacjonarnego przypisano następujące tagi:

elektronika pomysły do domu podświetlenie biurka podświetlenie szafki lampki do stolika nocnego telefon stacjonarny pomysły

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić proste oświetlenie do telefonu stacjonarnego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...