Jak zrobić prosty stojak na telefon lub tablet

Poradnik dodany przez: MajsterAdrian
20208 2

Komórki i tablety to już standard w dzisiejszych czasach i coraz częściej te sprzęty zastępują nam komputery stacjonarne i laptopy. Jednak w niektórych przypadkach niektóre czynności jakie chcemy wykonać na tego typu urządzeniach są męczące. Przykładowo mowa tutaj o oglądaniu filmów na tablecie lub komórce. Trzymanie sprzętu cały czas w rękach jest uciążliwe i z tego powodu warto zrobić sobie prosty stojak na telefon lub innych sprzęt tego typu. 

Wykonanie drewnianej podstawki na telefon to klasyczne majsterkowanie w drewnie i nie jest to trudne ale zajmie wam trochę czasu i dlatego najlepiej zarezerwować sobie jedno popołudnie lub podzielić prace na etapy. W tym poradniku wszystko dokładnie jest pokazane co i jak zrobić abyście bez problemu mogli wykonać ten pomysł ze stojakiem na tablet lub telefon. Sami zobaczycie, że oglądanie filmów na tablecie będzie przyjemniejsze, tak samo jak i korzystanie z wielu innych funkcji. 

Zapraszam do zapoznania się z tym pomysłem jak i z innymi poradnikami, które znajdziecie na moim profilu

Składniki:

  • - Belka drewna
  • - Piła
  • - Wiertarka
  • - Wiertło
  • - Taśma kolorowa lub farba
  • - Papier ścierny

Do poradnika Jak zrobić prosty stojak na telefon lub tablet przypisano następujące tagi:

technika stojak na telefon stojak na tablet oglądanie filmów na tablecie majsterkowanie w drewnie drewniana podstawka na telefon

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić prosty stojak na telefon lub tablet skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...