Jak zrobić puszkę balansującą na kuflu

Poradnik dodany przez: klaradiy
2414 0

Trudno wyobrazić sobie dobrą imprezę bez jakiegokolwiek pokazu. Lubimy się dobrze bawić, a wszelkiego rodzaju triki i magiczne sztuczki przyjmujemy z podziwem lub sceptycyzmem, jednak nie możemy im odmówić szczególnego rodzaju uroku. Innym nieodłącznym elementem jest piwo, dlatego też wykorzystywanie go jako materiału służącego do pokazu będzie doskonałym pomysłem – zawsze dostępne na imprezie, najlepiej w puszce, oraz kufel piwa będzie nam potrzebny.
Filmik pokazuje krok po kroku, jak wykonać takie imprezowe triki, nie musimy się więc obawiać, że nie uda nam się go wykonać przez brak doświadczenia bądź kluczowej wiedzy o jej tajnikach. Na początek konieczna jest puszka piwa, następnie staramy się ustawić ją tak, aby stała pod kątem na brzegu kufla.
Zaprezentowane na filmiku gadżety znajdą się praktycznie na każdej imprezie albo spotkaniu przy grillu, dlatego też nie trzeba do tego przygotowywać wymyślnych materiałów. Potrzeba jedna trochę wprawy, ponieważ puszka piwa musi się utrzymać w danej pozycji przez jakiś czas, żeby zaimponować gościom i obserwatorom.
Jest to także doskonała i z całą pewnością nietypowa dekoracja, zwłaszcza, że jej imponująca konstrukcja nie wymaga kleju ani dodatkowych środków mocujących.
Tego rodzaju imprezowe triki cieszą się dużą popularnością, stąd też często wykorzystywane są przez osoby potrafiące stworzyć odpowiedni klimat. Jeżeli brakuje nam pomysłu na to, jak z nudnego spotkania stworzyć niezapomniany wieczór, to wideo będzie inspirującą podpowiedzią, a wystarczy do tego prosty kufel piwa, chwila na trening oraz odpowiednie show wokół całego pokazu.

Do poradnika Jak zrobić puszkę balansującą na kuflu przypisano następujące tagi:

piwo dekoracja gadżety puszka piwa imprezowe triki kufel piwa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić puszkę balansującą na kuflu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...