Jak zrobić robota ... na piłeczkach ping pongowych

Poradnik dodany przez: longmmuns
5738 0

Cześć,

wiecie co łączy sport, który narodził się w Anglii w latach 80. XIX wieku a często nazywany jest po azjatycku z najnowocześniejszą technologią? Są to fajne rzeczy do zrobienia w domu. Sport o którym wyżej pisaliśmy to oczywiście popularny tenis stołowy, a konkretniej niezbędne do tej gry piłeczki ping pongowe. Dziś pokażemy Wam budowę robota z silniczka, który może okazać się niesamowitą zabawką diy („Do it Yourself”, czyli w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego „Zrób to sam!”). Myślicie, że wykonanie robota jest piekielnie trudne i wymaga wiedzy równej fizyce kwantowej, czy inżynierom budującym samodzielnie elektrownie atomowe? Totalna bzdura i nic bardziej mylnego!!! ;)

W dzisiejszym odcinku pokażemy Wam, jak krok po kroku wykonać takie urządzenie, które pozwoli Wam się pobawić i z pewnością zaskoczy Waszych znajomych. Spróbujcie wykonać go sami, a z pewnością zaskoczy Was wielokrotnie jego różnorakie zastosowanie i dobra zabawa, którą potrafi zapewnić na wiele godzin. Jak zbudować robota? Nic prostszego! Wystarczy, że zobaczysz nasz film a przekonasz się, że każdy, ale to naprawdę każdy może wykonać go niewielkim nakładem sił, czasu i środków!!!;)

No zastanów się dobrze, jak myślisz, co się stanie kiedy połączymy piłeczki ping pongowe z silniczkiem? Zobaczcie sami i przekonajcie się, jak wielką frajdę może sprawić taka prosta zabawa. Dzięki za oglądanie naszego wideoporadnika, życzymy Ci powodzenia na przyszłość, a także mamy nadzieję, że zobaczymy się już wkrótce w kolejnych filmach. Mam nadzieję, że podobało Ci się to, co dzisiaj Ci pokazaliśmy!!! :)

Trzymaj się!!!;)

Do poradnika Jak zrobić robota ... na piłeczkach ping pongowych przypisano następujące tagi:

elektronika zabawki diy piłeczki ping pongowe fajne rzeczy do zrobienia w domu budowa robota robot z silniczka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić robota ... na piłeczkach ping pongowych skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...