Jak zrobić segregator na kantówki

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
5114 0

Gazetka promocyjna:
http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

Siemanko!

Każdy majsterkowicz ma zawsze pod ręką mały zapas kantówek. Nie ma co się oszukiwać, jeśli chcecie bawić się w tworzenie wszelakich rzeczy, to stojak na drewno się Wam przyda. 

Bo gdzie trzymać drewno? Praca z drewnem wręcz wymaga porządku, inaczej zginiemy marnie w czeluściach naszych kantówek :D. My mieliśmy z tym mega problem, naprawdę nie potrafiliśmy sobie poradzić z kantówkami, które zostawały nam po projektach i które kupowaliśmy do kolejnych. Po prostu były wszędzie. Ale... To oczywiście nie wszystko. Przecież jak została nam połowa kantówek, to nie potrzebujemy brać nowych... Nie potrzebujemy, jeśli możemy znaleźć wszystko, ale przecież bałagan to nasz przyjaciel i odnajdujemy się w nim świetnie, więc zamiast wykorzystywać rzeczy, które mamy, kupowaliśmy nowe. Dopiero w trakcie pracy okazywało się, że jednak mieliśmy wszystkie potrzebne elementy na miejscu. Przez takie zamieszanie nasza praca była opóźniana, bo trzeba było jechać na zakupy i szukać o kilka rzeczy więcej. 

Ale w końcu ktoś mądry zaglądnął do przegródki "pomysły do warsztatu" i znalazł tak świetne rozwiązanie :). To dało nam sporo zaoszczędzonego miejsca i sporo zaoszczędzonego czasu i pieniędzy. A dlaczego? Z prostego powodu, teraz wiemy gdzie co się znajduje, jeśli chodzi o kantówki, a co najważniejsze, wiemy ile ich mamy :).

Dzięki temu nie zastanawiacie się co zrobić z drewna, po prostu to róbcie :). 

Dlatego dziś Abi pokaże Wam, jak zadbać organizację kantówek, zobaczcie!

Do poradnika Jak zrobić segregator na kantówki przypisano następujące tagi:

technika stojak na drewno gdzie trzymać drewno praca z drewnem co zrobić z drewna pomysły do warsztatu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić segregator na kantówki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...