Jak zrobić skrytkę na skarby z pudełek od zapałek

Poradnik dodany przez: 99problems
3576 0

Każde dziecko może wskazać wiele sposobów, na które można wykorzystać zapałki do różnych kreatywnych projektów. Przydadzą się również tekturowe pudełka, w których je kupiliśmy. Wystarczy odpowiednia ich ilość, odrobina wyobraźni i klej, a możemy wykonać z nich pomysłowe szufladki. Taka skrytka diy to pomoc w organizacji drobnych przedmiotów i zabezpieczenie przed ich zgubieniem. W warsztacie przyda się na baterie zegarkowe, kondensatory, oporniki, śrubki i gwoździe. Pozwala również przechowywać skarby, dziecięce i te dorosłe, takie jak muszelki i ciekawe kamyki, liściki, zasuszone kwiaty itd.
Pomysłów na to, do czego wykorzystać pudełka zapałek, jest mnóstwo. Na początek więc więc warto się dowiedzieć, w jaki sposób je ze sobą połączyć, gdzie je umieścić i jak można zrobić miniaturowe uchwyty do tak stworzonych szufladek. Warto kupić zapałki od razu w dużej ilości i zaplanować, ile pudełek będzie potrzebne. Ich zawartość, o ile nie palimy i nie używamy świeczek albo kominka, można wykorzystać do innych projektów diy, a pudełkowe sejfy zawsze uzupełnić o kolejne rzędy i kolumny.
Kiedy już będziesz wiedzieć, w jak zrobić skrytkę na skarby z pudełek po zapałkach, możesz tworzyć bardziej skomplikowane konstrukcje albo ozdabiać je. W ten sposób miniaturowe sejfy będą też dobrze wyglądały na biurku czy półce. Sprawdzą się do przechowywania guzików, koralików itp. Jeśli wyłożysz szufladki gąbką, możesz w nich przechowywać nawet kolczyki czy inną drobną biżuterię. Pudełka zapałek to też zawsze dobry pomysł na DIY z dziećmi – tylko nie dawaj im do rąk kleju na gorąco! Natomiast niepozorne, bez ozdób lub ukryte za czymś będą zabezpieczeniem naszych skarbów przed wścibskimi lub psotnymi czasem domownikami, np. rodzeństwem. 

Do poradnika Jak zrobić skrytkę na skarby z pudełek od zapałek przypisano następujące tagi:

zabezpieczenie zapałki diy pudełka zapałek sejfy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić skrytkę na skarby z pudełek od zapałek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...