Jak zrobić słuchawki ze sznurówek

Poradnik dodany przez: Felta300
6347 0

Cześć! Jeśli słuchawki dołączone do Waszego smartfona wieją Wam nudą i szukacie ciekawego sposobu na to jak się odróżnić, a nie macie kasy na stylowe diznajnerskie słuchafony, to dobrze trafiliście. W moim dzisiejszym filmiku pokażę Wam, jak wykonać niesamowity pleciony kabel do słuchawek w którym każdej grajki będą wyglądały naprawdę cool! Nie wierzysz! Sam zobacz!

Taki prosty gadżet diy poza byciem królem lansu i swagu w Twojej szkole ma jeszcze inne zastosowanie, a mianowicie... jako tani gadżet na prezent dla najlepszego kumpla, który będzie mógł rwać na niego szmunie na szkolnym korytarzu. Dlatego ziomalu, zobacz ten film i naucz się robić najlepsze na dzielni słuchawki ze sznurówek. Luk ad dis!

Aaa, całość nie jest taka prosta i jeśli macie problemy z wiązaniem butów, a krojenie pomidora to dla Was Mołnt Ewerest umiejętności, to lepiej poproście o pomoc ojca, lub wujka z lutownicą. (generalnie tego kolesia, który w Waszej rodzinie odpowiedzialny jest za wymianę kontaktów, lamp i takie rzeczy <olaboga>). Do wykonania słuchafonów prócz skilla lub wcześniej wspomnianego osobnika będziecie potrzebowali też: lutownicę podłączoną do prądu (tylko nie... no mówiłem, żebyś nie łapał za rozgrzany grot!), sznurowadeł do odzieży, dowolnych słuchawek, skalpela podwędzonego chirurgowi bądź noża oraz rurek termokurczliwych. To jak już się nagadałem to zobacz filmidło i powodzenia! Wierzę, że poradzisz sobie z tym trudnym zadaniem młody padawanie! ;)

Instagram: https://www.instagram.com/polskicraft Facebook: https://www.facebook.com/twojpomyslna2 Pytania/Pomysły: [email protected] 

Do poradnika Jak zrobić słuchawki ze sznurówek przypisano następujące tagi:

gadżety proste gadżety gadżety diy gadżety na prezent słuchawki ze sznurówek pleciony kabel do słuchawek

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić słuchawki ze sznurówek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...