Jak zrobić super trwałe sznurówki

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Moda męska
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 18.11.2015 / 18:17
  • Odsłony: 10 433
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

343gresiak

Do poradnika jak zrobić super trwałe sznurówki przypisano następujące tagi:

Sznurówki, to taki element garderoby, który ma praktycznie każdy z nas. Wiązać buty uczymy się kiedy jesteśmy dziećmi i ta czynność towarzyszy nam przez całe życie. Wiązanie butów jest po prostu rzeczą obowiązkową dla każdego.

Moda męska zmienia się, ale jedno jest w niej stałe. Sznurówki ma prawie każdy but. Ale zwykła sznurówka jest po prostu nudna. Nie ma w niej nic polotu i finezji. Ale można to zmienić :).

Dzisiaj pokażę Wam jak zrobić sznurówki z linki. Będą to sznurówki wiązane. Dodatkowo będą miały kolejną zaletę. Będą to niebywale mocne sznurówki. Może przyda się Wam to do jakiejś przeprawy, a może po prostu jako designerski element?

W każdym razie jeśli masz problem z urywającymi się sznurówkami, do tego jeśli masz za dużo siły i dzieje Ci się dokładnie to samo, to dobrze trafiłeś.

Dlatego dziś w filmie sposób jak zrobić sznurówki ;) Muzyka: Audionautix: Whatdafunk – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Wykonawca: http://audionautix.com/

Kategoria: Moda męska

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić super trwałe sznurówki skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków