Jak zrobić super trwałe sznurówki

Poradnik dodany przez: 343gresiak
24543 0

Sznurówki, to taki element garderoby, który ma praktycznie każdy z nas. Wiązać buty uczymy się kiedy jesteśmy dziećmi i ta czynność towarzyszy nam przez całe życie. Wiązanie butów jest po prostu rzeczą obowiązkową dla każdego.

Moda męska zmienia się, ale jedno jest w niej stałe. Sznurówki ma prawie każdy but. Ale zwykła sznurówka jest po prostu nudna. Nie ma w niej nic polotu i finezji. Ale można to zmienić :).

Dzisiaj pokażę Wam jak zrobić sznurówki z linki. Będą to sznurówki wiązane. Dodatkowo będą miały kolejną zaletę. Będą to niebywale mocne sznurówki. Może przyda się Wam to do jakiejś przeprawy, a może po prostu jako designerski element?

W każdym razie jeśli masz problem z urywającymi się sznurówkami, do tego jeśli masz za dużo siły i dzieje Ci się dokładnie to samo, to dobrze trafiłeś.

Dlatego dziś w filmie sposób jak zrobić sznurówki ;) Muzyka: Audionautix: Whatdafunk – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Wykonawca: http://audionautix.com/

Do poradnika Jak zrobić super trwałe sznurówki przypisano następujące tagi:

sznurówki moda męska paracord sznurówki z linki mocne sznurówki sznurówki wiązanie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić super trwałe sznurówki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...