Jak zrobić trzy bardzo fajne rzeczy w domu

Poradnik dodany przez: KrwawaSpinka
4132 0

Świeczki w filiżance DIY, placki owsiane i trik na czystą kuchnię | Twoje DIY #11 ZOSTAŃ ZE MNĄ I SUBSKRYBUJ!➜http://bit.ly/2h9BLjy

Odwiedź mój kreatywny blog DIY ➜http://www.twojediy.pl/ Facebook➜ https://www.facebook.com/TwojeDIY/ Instagram➜https://www.instagram.com/twojediy/ Tu kupisz moją książkę ➜➜➜http://bit.ly/2jkmu12 Twoje DIY to nowy poradnik dla kreatywnych. Co tydzień w każdą środę o 18.00 nowy odcinek na kanale Twoje DIY➜http://bit.ly/2h9BLjy Uwielbiam robić świece i dzisiaj Wam pokażę jak prosto je zrobić w filiżance. Przygotowałam dla Was placki owsiane z truskawkami i pokazuję jak zabezpieczyć mikser przed chlapaniem. Ciekawi? To oglądajcie do końca!

Brakuje ci w domu świec? Czemu nie zrobić by samemu w domu świeczek w filiżankach, które świetnie udekorują nasz salon? A może masz problem z mikserem, który zamiast miksować to na okrągło chlapie dookoła? Na to też znajdzie się sposób! Oglądaj filmik, na którym pokazano trzy fajowe patenty do domu, które na pewno wykorzystasz w wolnym czasie. No bo w końcu kto nie chciałby dowiedzieć się jak samemu zrobić świeczkę, nawet z czystej ciekawości? Oglądajcie!

Nawet jeśli znacie domowe sposoby na sprzątanie kuchni czy jakieś sprawdzone triki ułatwiające sprzątanie, to czy nie lepiej jest po prostu zapobiegać brudzeniu się mieszkania? Wystarczy zacząć od prozaicznych rzeczy takich jak mikser - prosty life hack sprawi, że nie maszyna nie będzie już więcej brudzić wam w kuchni.
Jeśli jesteście głodni to koniecznie wypróbujcie ten przepis na przepyszne placki owsiane, które podbiją każde podniebienie - smacznego!

Do poradnika Jak zrobić trzy bardzo fajne rzeczy w domu przypisano następujące tagi:

porady triki ułatwiające sprzątanie świeczki w filiżankach placki owsiane domowe sposoby na sprzątanie kuchni jak samemu zrobić świeczkę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić trzy bardzo fajne rzeczy w domu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...