Jak zrobić wieszak na krawaty

Poradnik dodany przez: korcza44
16555 0

W każdej męskiej szafie znajduje się jakiś krawat. Jeżeli jest tylko jeden lub dwa to w sumie nie ma problemu z ich trzymaniem w szafie czy szufladzie. Ale jeżeli mamy zabawę z większą ilością krawatów to trzeba się zastanowić gdzie przechowywać krawaty tak aby zawsze mieć porządek w krawatach. 

Najlepszym rozwiązaniem będzie wieszak na krawaty który można zrobić samemu. No i przy okazji będzie można dobrze się zastanowić które krawaty mają zostać a których już na pewno panowie nie założycie. 

Co prawda dla większości facetów krawat jest czymś niewygodnym i przeszkadza w swobodnych ruchach. Wpada do rosołu na weselu, ciężko w nim oddychać, człowiek się poci ale ... no cóż, faceci w krawatach wyglądają naprawdę dobrze co potwierdzi każda kobieta. Dlatego mając nawet mniejszą kolekcję krawatów zobacz gdzie trzymać krawaty, tak aby nie były pogniecione i aby były zawsze w jednym miejscu.

Wykonanie takiego wieszaka na krawaty to banalnie prosty pomysł. Zwykły wieszak na ubrania plus kilka kółek z żabkami (takich wiecie, jak od zasłon przy karniszach) i gotowe. 

Składniki:

  • Wieszak na ubrania
  • Żabki z kółkami do zawieszania zasłon

Do poradnika Jak zrobić wieszak na krawaty przypisano następujące tagi:

moda męska wieszak na krawaty gdzie trzymać krawaty wieszanie krawatów gdzie przechowywać krawaty porządek w krawatach

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wieszak na krawaty skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...