Jak zrobić własną okładkę do zeszytu

Znalazł: justin
Źródło filmu: YouTube
74876 5

Zeszyty do szkoły teraz są w tysiącach wzorów. Trochę gorzej jest jeżeli chodzi o skoroszyty studenckie ale też jest w czym wybierać. A skoro taki zeszyt szkolny czy skoroszyt mają być z nami przez cały rok to niech nam się podobają i niech będą dokładnie takie jak chcemy. Okładki do zeszytów są w sumie najważniejsze jeżeli chodzi o wygląd. Na to co jest na okładce będziemy patrzeć przez długi czas (chociaż lepiej jakbyście częściej zaglądali do środka, do notatek :) 

No i tutaj przychodzi pomysł zrobienia własnej, oryginalnej i mocno kolorowej okładki na zeszyt, skoroszyt a nawet na segregator. No bo w sumie tez można tym samym sposobem to zrobić. Posłużymy się tutaj jedną z metod Decoupage ale tak naprawdę nie ma co na to zwracać uwagi bo najważniejsze są tutaj farby i pędzelki. Z Decoupage tak naprawdę potrzebujecie tylko taki specyfik jak Modge Podge ale równie dobrze można go zrobić samemu. 

Zapraszam to tego pomysłu ale od razu mówię, że nie jest on taki łatwy i zajmuje sporo czasu

Składniki:

  • Zeszyt lub skoroszyt
  • Farby
  • Pędzelki
  • Pędzelek z gąbką
  • Kartki
  • Klej w płynie lub Modge Podge

Do poradnika Jak zrobić własną okładkę do zeszytu przypisano następujące tagi:

decoupage gadżety zeszyt szkolny okładki na zeszyty zeszyty do szkoły okładki do zeszytów fajne zeszyty okładki zeszytów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić własną okładkę do zeszytu skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...