Jak zrobić tanie i ładne okładki na książki i zeszyty

Znalazł: justin
Źródło filmu: YouTube
54675 3

Zeszyty szkolne potrafią sporo kosztować. Natomiast tanie zeszyty zazwyczaj nie grzeszą wyglądem. Jak można mieć ładny zeszyt ale niskim kosztem? Jak nie nadszarpnąć domowego budżetu w związku ze szkolnymi wydatkami? Sposobów jest na pewno kilka a jednym z nich są okładki na książki, na segregatory i oczywiście okładki na zeszyty. To wszystko w jednym sylu aby wszystko do siebie pasowało i wszystko wykonane ręcznie. Szkoła w stylu DIY to nowy start ale mały kosztem. 

Wzory na okładkach DIY sami możecie zrobić a jeżeli ten, który jest w filmie bardzo się spodoba to można też do każdego zeszytu zastosować inne koloru. Zostawić taki sam wzór ale pomalować środek i linie innymi kolorami. 

Okładki na zeszyty pozwalają wam na kupno najtańszych zeszytów i spowodowanie tego, że coś zwykłego zamieniamy na coś naprawdę oryginalnego i ładnego. Wasze zeszyty szkolne niech nabiorą wyrazu i wyjątkowego stylu. Niech będą modne, ładne i niepowtarzalne. To samo dotyczy segregatorów i książek jeśli chcecie.

Do poradnika Jak zrobić tanie i ładne okładki na książki i zeszyty przypisano następujące tagi:

gadżety okładki na zeszyty okładki na książki gadżety do szkoły tanie zeszyty zeszyty szkolne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić tanie i ładne okładki na książki i zeszyty skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...